Teknoloji

Blizzard, Diablo 4 Sunucularının Çıkış Günü İçin Hazır Olduğunu Duyurdu

 
Blizzard, izometrik aksiyon rol yapma oyunu Diablo 4 sunucularının çıkış günü için hazır olduğunu duyurdu. Daha önce çeşitli beta sürümleriyle birlikte oyunun sunucuları oldukça doluydu ve bu kapsamda oyuncular uzun bir süre beklemek zorunda kalıyordu. Şimdi ekip bunun olmayacağını ve sunucuların bu durumu halledebileceğini açıkladı.
 
Diablo 4 piyasaya çıkmayı bekliyor
 
 
 
Sunucuların dolu olduğu dönemde gündem yaratan Diablo 4’ün genel müdürü Rod Fergusson, oyunun çıkışa hazır olduğunu ve bu kapsamda sunucuların iyileştirildiğini belirtti. Her türlü oyuncu akınına hazır olduğunu yineledi.
 
Geçtiğimiz günlerde ön yüklemeye açılan oyuna ön sipariş verenler erken erişim sağlayabiliyor. 6 Haziran’da çıkacak olan Diablo 4’ün Deluxe veya Ultimate sürümünü ön sipariş verenler, oyunu 1 Haziran (Türkiye’de 2 Haziran) itibarıyla oynayabiliyor. Standart sürüm için ön sipariş verenler, çıkış günü ile birlikte oyunu deneyimleyebiliyor.
 
Beklenen oyun Diablo 4, 6 Haziran’da PC, Xbox Series X/S, Xbox One, PS4 ve PS5 için çıkış yapmaya hazırlanıyor. Oyun, tüm platformlar için çapraz oyun ve çapraz ilerleme desteğine sahiptir.
 
Türkçe dil desteğiyle çıkış yapmaya hazırlanan izometrik aksiyon rol yapma oyunu Battlenet, Xbox ve Playstation mağazalarında 1.199 TL’den satışta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu